Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pohjalevy 1-osainen pintarasialle 100101, 1930, musta
| Paino (netto) | 0.05 |
| ETIM-luokka | EC000013 Uppoasennuspohjalevy |
| Malli / Tyyppi | yksiosainen |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Soveltuu asennuskanavalle | ei |
| Laitteen leveys | 85.5 mm |
| Laitteen korkeus | 87.5 mm |
| Laitteen syvyys | 2.7 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.101 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 29600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.0805 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.1142100001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
