Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Potentiometri 1-10 kytkimellä ja pehmytlukituksella
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Asennussyvyys | 40 |
| Nimellisvirta | 6 A |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Himmennys 1-10 V | kyllä |
| Himmennys DALI | ei |
| Himmennys DSI | ei |
| Hipaisuhimmennys | ei |
| Painonappihimmennys | ei |
| Himmennys toimittajakohtainen | ei |
| Käyttötapa | väännin/painike |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Valaistustason muisti | ei |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | ei |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | ei |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | kyllä |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 50 mm |
| Läpinäkyvä | ei |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 67 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.2 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.085 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 435 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.995 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1650 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 166.92 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |