Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Puhallinlähtö 2-kanavainen KNX, 10A
| Pituus (mm) | 63 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Portaattomasti säädettävä | ei |
| Toimisuureen säätö | kyllä |
| Venttiilisuojaustoiminto | kyllä |
| Manuaalinen kytkin | kyllä |
| Enimmäiskytkentävirta (resistiiviseen kuormaan) | 10 A |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Enimmäislähtövirta | 10 A |
| Kytkentäjännite | 230 V |
| Kytkentäjännite | 240 V |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.362 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 368 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 240.44 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 8.07 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 18.5694 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
