Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Radioliiketunnistin pinta-asennus paristo IP55, quicklink, antrasiitti
| Paino (netto) | 0.45 |
| ETIM-luokka | EC001582 Liiketunnistin väyläjärjestelmään |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | kyllä |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | ei ole |
| Malli / Tyyppi | liiketunnistin |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Pinnan suojaus | muu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7016 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää väyläliitynnän | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Aliryömintäsuojaus | ei |
| Eläintunnistus | kyllä |
| Porraskäytävän valvonta | ei |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | ei |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | ei |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 4 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 10 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 16 m |
| Havainnointialueen halkaisija | 12 m |
| Pystysuuntainen havainnointikulma | 90 ° |
| Pystysuuntainen havainnointikulma | 90 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 220 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 220 ° |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Vähimmäispäälläoloaika | 5 s |
| Enimmäistyösykli | 30 min |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 153 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 134 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 91 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.45 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 123 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 94 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.363 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.1 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 123.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 8.32 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 31.9288 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |