Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ristikytkin pinta 10AX/250VAC jousiliit. IP55, W.1, harmaa
| Pituus (mm) | 62 |
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 76 |
| Kytkentätapa | ristikytkin |
| Käyttötapa | keinuvipu/painike |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Painikekytkin | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Asennuslevyllä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | sininen |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | ei |
| Valaistustoiminto | muu |
| Valaistuksen tyyppi | muu |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Kytkentävirta loistelampuille | 10 AX |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 76 mm |
| Laitteen syvyys | 61.5 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| UK Building Regulations Part M mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 62 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.141 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 324 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.39352 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.60056 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 172.21792 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.886 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.1334 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |