Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ryhmäkeskuskotelo IP30 pinta/uppo, tyhjä kotelo, 100x500x600
| Pituus (mm) | 100 |
| Leveys (mm) | 500 |
| Korkeus (mm) | 600 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | kansi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Oven tyyppi | ei ole |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Mitoitusvirta (In) | 63 A |
| Korkeus | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Upotussyvyys | 100 mm |
| Sisäsyvyys | 97 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1.5 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1.5 mm |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Moduulien määrä | 72 |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 24 |
| Läpivientien määrä laipoille | 3 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 48 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 620 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 7.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 28 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1195 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 235 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| Avainlippu -sertifikaatti | Lataa tästä |
| Ryhmämerkintäliuska (.xls) (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 108.396 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |