Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sähköauton latauskaapeli Basic Line Type2-Type2 3x16A 11kW 5m Musta
| Pituus (mm) | 6000 |
| Leveys (mm) | 60 |
| Korkeus (mm) | 60 |
| Virran tyyppi | AC 3-vaihe |
| Telekaapelien määrä | 2 |
| Ajoneuvon latauspistoketyyppi | tyyppi 2 |
| Latausaseman latauspistoketyyppi | tyyppi 2 |
| Ohjausyksiköllä varustettu latauskaapeli (ICCB) | ei |
| Lataustapa | lataustapa 3 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Lämpötila-anturi | ei |
| Kaapelin pituus | 5 m |
| Kaapelityyppi | suora |
| Kontaktin materiaali | CuSn |
| Kontaktin pintakäsittely | tinattu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.5 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 490 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 12.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 60 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1105 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 52 |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Liiketoimintayksikön päällikkö, sähköauton lataus
+358 40 736 7979 anu.rantala@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
