Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Seletiivinen johdonsuoja 1-napainen E-käyrä 35A 25kA DIN-kiskoasennus
| Pituus (mm) | 93.5 |
| Leveys (mm) | 26.9 |
| Korkeus (mm) | 110 |
| Laukaisukäyrä | E |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisvirta | 35 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 690 V |
| Mitoitettu kytkentäkuorma | 25 kA |
| Juontava 0-napa | ei |
| Taajuus | 50 Hz |
| Ylijänniteluokka | 4 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Mitoitettu jännitepiikin kestoisuus | 6 kV |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Rakenteen koko (DIN 43880) | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 3 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 27 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.346 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 152 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.038 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 372 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.683 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 231.392 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.42 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 6.3406 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |