Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Seletiivinen johdonsuoja 3-napainen E-käyrä 50A 25kA DIN-kiskoasennus
| Pituus (mm) | 93.5 |
| Leveys (mm) | 80.7 |
| Korkeus (mm) | 110 |
| Laukaisukäyrä | E |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Nimellisvirta | 50 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 690 V |
| Mitoitettu kytkentäkuorma | 25 kA |
| Juontava 0-napa | ei |
| Taajuus | 50 Hz |
| Ylijänniteluokka | 4 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Mitoitettu jännitepiikin kestoisuus | 6 kV |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Rakenteen koko (DIN 43880) | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.018 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.01 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.43 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 192 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1030 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 225.32 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 7.97 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 17.49 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |