Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sidontaspiraali Spirallite P2 halkaisija 6 mm, läpinäkyvä polyeteeni, 25m
| Pituus (mm) | 25000 |
| Leveys (mm) | 6 |
| Korkeus (mm) | 6 |
| Malli / Tyyppi | spiraaliletku |
| Nimellishalkaisija | 6 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PE |
| Väri | väritön |
| Läpinäkyvä | kyllä |
| Käyttölämpötila-alue | -5 °C |
| Käyttölämpötila-alue | 60 °C |
| Palonkesto-ominaisuudet | UL94 HB mukainen |
| Halogeeniton | kyllä |
| UV:n kestävä | ei |
| Seinämän paksuus | 1 mm |
| Säikeen leveys | 8 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 601 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 482 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 11.62 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 160 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |