Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sisäkulma säädettävä BRP/BRHP 65x130mm halogeeniton, väri liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.151 |
| ETIM-luokka | EC000873 Seinä/johtokanavan pääty |
| Leveys | 130 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Muoto | symmetrinen |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Kulma | 85 ° |
| Kulma | 95 ° |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Kiinnitysreiät pohjassa | ei |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Kaapelipidikkeillä | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -30 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.151 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.16 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 205 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.75 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 970 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 79 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |