Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sisäovi, orion.plus, kotelolle 400x300mm, teräs
| Pituus (mm) | 248 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 37 |
| Malli / Tyyppi | lukollinen ovi |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | kyllä |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 350 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| EMC-versio | kyllä |
| Materiaali | teräs |
| Pintamateriaali | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.8 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.86 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 54 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 690 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
