Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sisäovi, orion.plus, kotelolle 600x400mm, teräs
| Pituus (mm) | 348 |
| Leveys (mm) | 548 |
| Korkeus (mm) | 57.5 |
| Malli / Tyyppi | lukollinen ovi |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | kyllä |
| Leveys | 350 mm |
| Korkeus | 550 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| EMC-versio | kyllä |
| Materiaali | teräs |
| Pintamateriaali | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 5 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 580 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.25 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 570 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.25 |
| Pakkauskoko 3 | 1 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 570 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.25 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 54 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 780 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 175.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
