Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sokkeli 150mm, orion.plus, kotelolle 500x200mm, teräs
| Pituus (mm) | 200 |
| Leveys (mm) | 500 |
| Korkeus (mm) | 150 |
| Malli / Tyyppi | sokkeli, valmis |
| Materiaali | teräs |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7035 |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Soveltuu koteloleveydelle | 500 mm |
| Soveltuu kotelosyvyydelle | 200 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Soveltuu kaapelien niputukseen | kyllä |
| Soveltuu ulkoasennukseen | ei |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.26 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.34 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 500 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 950 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
