Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sovitekehys 50×50 tele/av-kalusteille, S.1/B.x, puhtaanvalkoinen matta
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Saranoitu kansi | ei |
| Tilaa merkinnälle | ei |
| Lukittava | ei |
| Laitteen leveys | 55.5 mm |
| Laitteen korkeus | 55.5 mm |
| Laitteen syvyys | 8.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 3 | 300 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.96 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 9600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 178.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.0479 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.06766 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
