Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Soviterengas 55×55, S.1, alumiini matta, maalattu
| Pituus (mm) | 9 |
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 95 |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Saranoitu kansi | ei |
| Tilaa merkinnälle | ei |
| Lukittava | ei |
| Mitat | muu |
| Laitteen leveys | 55 mm |
| Laitteen korkeus | 95 mm |
| Laitteen syvyys | 9 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.119 |
| Pakkauskoko 3 | 720 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 338 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.493 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 14400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 209.86 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.324 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.43421 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
