Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Suojajännitemuuntaja 230V / 12V ja 24V 40VA 4 moduulia
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Ensiöjännite | 230 V |
| Toisiojännite 1 | 12 V |
| Toisiojännite 2 | 24 V |
| Toisiovirta 1 | 3.33 A |
| Toisiovirta 2 | 1.67 A |
| Enimmäislähtöteho | 40 W |
| Enimmäislähtövirta | 3.33 A |
| Enimmäistehohäviö | 40 W |
| Muuntajan tyyppi | turvamuuntaja |
| Pinta-asennus | kyllä |
| Uppoasennus | ei |
| Laajennettava | kyllä |
| Pituus | 85 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 58 mm |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Oikosulkusuojattu | kyllä |
| Lämpösuojattu | kyllä |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.87 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.87 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 21.18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 530 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
