Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Suojakaappi latauskeskukselle, seinäasennus 460mm Ahma LKS460
| Pituus (mm) | 396 |
| Leveys (mm) | 460 |
| Korkeus (mm) | 1900 |
| Materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | muu |
| Kaapin IP-luokka | IP00 |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 9006 |
| Leveys | 460 mm |
| Korkeus | 1900 mm |
| Syvyys | 396 mm |
| Asennus | seinä |
| Kiskolla | ei |
| Kiskon IP-luokka | IP00 |
| Sisältää liittimet | ei |
| Maadoituksella | ei |
| Jalustalla | ei |
| Sisältää lattialevyn | ei |
| Asennuslevyllä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1940 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 219 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 58 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1940 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 294 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 90 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |