Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Suurjännitesulake 24TDMEJ16 24kV 16A pituus 442mm halkaisija 51mm
| Pituus (mm) | 510 |
| Leveys (mm) | 54 |
| Korkeus (mm) | 54 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 24 kV |
| Jännitetyyppi | AC |
| Nimellistaajuus | 50 Hz |
| Nimellistaajuus | 50 Hz |
| Katkaisukyky | 50 kA |
| Käyttöluokka | gTr (muuntajan suoja) |
| Käyttökohde | muuntajasuojaus, primääripuoli |
| Pituus | 442 mm |
| Halkaisija | 51 mm |
| Suoritusluokka IEC 60282-1 mukaan | varmistus |
| Iskuri | kyllä |
| Standardi | DIN |
| Laukaisukäyrä | muu |
| Asennustekniikka | ilma |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 520 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.405 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntineuvottelija, asennustarvikkeet ja komponentit: toimitusaikakyselyt ja myynti
+358 44 741 7903 minna.salmela@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto