Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
T-kappale halogeeniton kanavalle LF/LFH 30x45mm vaaleanharmaa
| Paino (netto) | 0.037 |
| ETIM-luokka | EC000865 Asennuskanavan T-kappale |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Lähtökorkeus | 30 mm |
| Lähdön leveys | 45 mm |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| RAL-numero | 7035 |
| Suojakalvolla | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 48 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.044 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.044 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.371 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2304 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 131.848 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |