Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Tasokulma halogeeniton asennuslistalle ATA1230, liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.009 |
| ETIM-luokka | EC000864 Asennuskanavan tasokulma |
| Korkeus | 13 mm |
| Leveys | 32 mm |
| Kulma | 90 ° |
| Kulma | 90 ° |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 58 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 58 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 14 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.01 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.008 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.42 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 85.48 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |