Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Teholähde KNX kahdella lähdöllä sisältäen 1 kuristimen, 1280 mA
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 86 |
| Korkeus (mm) | 70 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | ei ole |
| Asennustapa | DIN-kisko 35 mm |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 6 |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Kiskojännite puskuroitavissa | ei |
| Sisäisten kuristinkelojen lukumäärä | 1 |
| Syöttölinjojen määrä | 2 |
| Enimmäislähtövirta | 1280 mA |
| Toisiojännite | 21 V |
| Energiankulutus | 6.4 W |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.445 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.445 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 17.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 140.369 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |