Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Teholähde ZNP-10-24V 24VUC 8W/VA
| Pituus (mm) | 90 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Enimmäislähtövirta 1 | 0.33 A |
| Enimmäislähtövirta 2 | 0.33 A |
| Toisiojännite säädettävä | ei |
| Oikosulkukesto | kyllä |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 230 V |
| Ulostulojännite stabiloitu | ei |
| Energiankulutus | 6.5 VA |
| Lähtöteho | 8 W |
| Stabiloitu | ei |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Kiskoasennus mahdollista | kyllä |
| Seinäasennus mahdollista | ei |
| Laajennettava | kyllä |
| Upotuskorkeus | 90 mm |
| Suora-asennus mahdollista | ei |
| Leveys | 52 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Soveltuu turvakäyttöön | kyllä |
| Turvaluokka SIL IEC 61508 | ei ole |
| Suoritustaso EN ISO 13849-1 mukaan | ei ole |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.36 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
