Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Telerasia 2xRJ45 Cat6A suojattu, modulaarinen, TAE
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Pölysuojakannella | kyllä |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | kyllä |
| Liitinten lukumäärä | 2 |
| Suojatut väylät | kyllä |
| Suojattu kotelointi | kyllä |
| Laitteen leveys | 70.4 mm |
| Laitteen korkeus | 70.4 mm |
| Laitteen syvyys | 45 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70.4 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70.4 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.089 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.204 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 159.528 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
