Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Termostaatti -20/+20 1.5K NTC 2-taso
| Pituus (mm) | 135 |
| Leveys (mm) | 1110 |
| Korkeus (mm) | 66 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Mittauspiirien lukumäärä | 1 |
| Virhelokin mahdollisuus | ei |
| Ulkoinen nollaus mahdollista | ei |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 135 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Syvyys | 66 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
