Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Termostaatti -30/+60 1.5K NTC 2-taso
| Paino (netto) | 0.123 |
| ETIM-luokka | EC001446 Lämpötilan valvontarele |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Mittauspiirien lukumäärä | 1 |
| Virhelokin mahdollisuus | ei |
| Ulkoinen nollaus mahdollista | ei |
| Leveys | 62 mm |
| Korkeus | 153 mm |
| Syvyys | 34 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 19 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
