Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Troniq Compact 40 kW 150A 1×4,5m CCS2 MID Apo 4G/LTE+SIM LAN valkoinen
| Pituus (mm) | 467 |
| Leveys (mm) | 645 |
| Korkeus (mm) | 1920 |
| Asennuspuolen liitäntä | 3-vaihe |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Ulostulojännite DC | 150 V |
| Ulostulojännite DC | 1000 V |
| Enimmäislähtövirta DC | 500 A |
| Latauspisteiden määrä | 1 |
| Enimmäisteho per latauspiste | 40 kW |
| Leveys | 645 mm |
| Korkeus | 1980 mm |
| Syvyys | 467 mm |
| Asennustapa | lattiaan kiinnitettävä |
| Tyypin 2 CCS -latauspistokkeiden määrä | 1 |
| Erillinen syöttökeskus | ei |
| Latauskaapelin pituus | 4.5 m |
| Latauskaapelin lukitus pysyvästi latausasemaan | kyllä |
| Toimii pääasemana verkotettaessa | kyllä |
| Toimii lisäasemana verkotettaessa | kyllä |
| Verkotettavissa LAN-liitännällä | kyllä |
| Verkotettava WLAN kautta | ei |
| LTE | kyllä |
| Radiostandardi 5G | ei |
| Energiamittari | kyllä |
| Avainkytkin | ei |
| Integroitu RFID-kortin lukija | kyllä |
| NFC (Near Field Communication) | kyllä |
| Staattinen kuormanhallinta integroituna | kyllä |
| Sopii dynaamisen kuorman hallintaan | kyllä |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) -versio | 1.6 |
| Liitä ja lataa (ISO 15118) | kyllä |
| Sisältää näytön | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Käyttö ja asetusten hallinta sovelluksen avulla | kyllä |
| Lataushistorian ulosluku | kyllä |
| Mukana taustaohjelma | ei |
| MID-yhteensopivalla energiamittarilla | kyllä |
| Kalibrointilain mukainen | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 700 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 2200 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 325 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 700 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 2200 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 325 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 700 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 2200 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 325 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Järjestelmämyyjä, sähköauton lataus
+358 50 466 0351 joel.saarinen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Liiketoimintayksikön päällikkö, sähköauton lataus
+358 40 736 7979 anu.rantala@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
