Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Tuuletin 20W 230VAC 115m3/h IP54
| Pituus (mm) | 113 |
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 250 |
| EMC-versio | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP54 |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 250 mm |
| Syvyys | 113 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.32 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.32 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 100 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 950 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
