Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ulkokulma GBD/GBA 56×162, liikenteenvalkoinen, ABS halogeeniton
| Paino (netto) | 0.12 |
| ETIM-luokka | EC000872 Seinä/johtokanavan ulkokulma |
| Leveys | 162 mm |
| Syvyys | 56 mm |
| Kansien lukumäärä | 3 |
| Kannen leveys 1 | 45 mm |
| Kannen leveys 2 | 45 mm |
| Kannen leveys 3 | 45 mm |
| Symmetrinen | kyllä |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Kulma | 83 ° |
| Kulma | 140 ° |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Kiinnitysreiät pohjassa | ei |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | kiristettävä |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -30 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 168 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.13 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.13 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 205 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.88 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 970 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 86 |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
