Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ulkokulma säädettävä BRP/BRHP 65x100mm halogeeniton, väri liikenteenvalkoinen
| Leveys (mm) | 100 |
| Korkeus (mm) | 68 |
| Leveys | 100 mm |
| Syvyys | 68 mm |
| Kansien lukumäärä | 1 |
| Kannen leveys 1 | 80 mm |
| Symmetrinen | kyllä |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Kulma | 85 ° |
| Kulma | 95 ° |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Kiinnitysreiät pohjassa | ei |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | kiristettävä |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -30 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.114 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.128 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.64 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1040 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 71.08 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |