Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Umpimoduuli puhtaanvalkoinen 1-osainen
| Paino (netto) | 0.015 |
| ETIM-luokka | EC000018 Data/AV-peitelevy |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttö | umpikansi |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | muu |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | muu |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 15 mm |
| Laitteen korkeus | 18 mm |
| Laitteen syvyys | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.006 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
