Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Upotettavat pöytämoduuli 3 pistorasiaa+2 Cat6 patch, alumiini/PVC, alumiini
| Pituus (mm) | 127 |
| Leveys (mm) | 127 |
| Korkeus (mm) | 322 |
| Taittuva | ei |
| Laajennettavissa | kyllä |
| Korkeus | 322 mm |
| Upotussyvyys | 315 mm |
| Halkaisija | 100 mm |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 3 |
| CAT 6 -liittimien määrä | 2 |
| CAT 6A -liittimien määrä | 2 |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| USB-tehonlähteellä | ei |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Käyttölämpötila | 35 °C |
| Käyttölämpötila | 35 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 270 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.6 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 375 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.6 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 45 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 97 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 11.290752 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 11.52823104 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |