Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Upotuskehys ovella, volta, 1-rivinen, hopea, RAL9006
| Pituus (mm) | 36 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 365.5 |
| Malli / Tyyppi | ovenpysäyttimellä |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | ei |
| Leveys | 348 mm |
| Korkeus | 356.5 mm |
| Syvyys | 36 mm |
| Materiaali | teräs |
| Pintamateriaali | käsittelemätön |
| Väri | muu |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.3 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 72 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4.77 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 5.17621 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
