Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Upotuskehys ovella, volta, 1-rivinen, ruostumaton teräs
| Pituus (mm) | 36 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 365.5 |
| Malli / Tyyppi | ovenpysäyttimellä |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | ei |
| Leveys | 348 mm |
| Korkeus | 356.5 mm |
| Syvyys | 36 mm |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pintamateriaali | käsittelemätön |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.332 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 525 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.289 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 120 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 690 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
