Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Upotuskehys, univers FW, ilman ovea, RAL9010, uppokotelolle FWU73..
| Paino (netto) | 2.8 |
| ETIM-luokka | EC002617 Kansi/etupaneeli/merkintälevy (kotelo/kaappi) |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Leveys | 853 mm |
| Korkeus | 1153 mm |
| Syvyys | 13 mm |
| Asennustapa | ovi |
| Materiaali | metalli |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1160 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.6 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1160 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 630 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.6 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
