Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Upotuskotelo, volta, levyseinäasennus 5×12 moduulia
| Pituus (mm) | 94.5 |
| Leveys (mm) | 330 |
| Korkeus (mm) | 880 |
| Asennussyvyys | 88 |
| Rivien lukumäärä | 5 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Kannen muoto | suljettu |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Signaalinläpäisevä ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Upotussyvyys | 90 mm |
| Upotuskorkeus | 845 mm |
| Upotusleveys | 314 mm |
| Sisäsyvyys | 91.5 mm |
| Maadoitusliitinlohko | ei |
| Nollajohtoliitinlohko | ei |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | kyllä |
| RAL-numero | 9010 |
| Korkeus | 880 mm |
| Leveys | 330 mm |
| Syvyys | 94.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 885 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.75 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 885 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.75 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 31 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 66.25 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 6.66 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 11.3876 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
