Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Uppoasennuskehys, volta, 4-rivinen, teräs, puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 36 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 755.5 |
| Malli / Tyyppi | peitelevy |
| Leveys | 348 mm |
| Korkeus | 755.5 mm |
| Syvyys | 9 mm |
| Materiaali | metalli |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 770 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.244 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 645 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.24 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 45 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4.47 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 6.1122 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
