Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Uppotuskehys, universZ, 1-kenttäinen, kotelo 1100x300mm
| Pituus (mm) | 1100 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 50 |
| Leveys | 352 mm |
| Korkeus | 1152 mm |
| Syvyys | 13 mm |
| Materiaali | metalli |
| Väri | valkoinen |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 1295 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1345 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.003 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1500 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.639 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.833497 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
