Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
USB-latauspistorasia 8-34V, 2-kan., 2.5A, tyyppi A, Integro, puht.valk. matta
| Leveys (mm) | 55.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Malli / Tyyppi | naarasliitin |
| Käyttöjännite | 12 V |
| Käyttöjännite | 12 V |
| Enimmäislähtövirta | 2500 mA |
| Asennustapa | sisäänrakennettu asennus |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 32 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 270 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.354 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
