Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UTUFoX Latausasema IP44, In 10A, Hybridi lataus digikello, 2xJSVV-yhdistelmä
| Pituus (mm) | 230 |
| Leveys (mm) | 251 |
| Korkeus (mm) | 306 |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Johdonsuojien määrä C-10A | 2 kpl |
| Asennuspuolen liitäntä | 3-vaihe |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Nimellinen liitäntäteho | 2.3 kW |
| Latauspisteiden määrä | 2 |
| Enimmäisteho per latauspiste | 2.3 kW |
| Leveys | 251 mm |
| Korkeus | 306 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Asennustapa | muu |
| Tyypin 1 latauspistokkeiden määrä | 2 |
| Erillinen syöttökeskus | ei |
| Verkkovirtapistorasioiden määrä | 2 |
| A-tyypin vikavirtakytkimien määrä | 2 |
| Latauskaapelin lukitus pysyvästi latausasemaan | ei |
| DC-vikavirran tunnistus | ei |
| Kontaktorin hitsautumisen ilmaisu | ei |
| Suojakatkaisija | kyllä |
| Toimii pääasemana verkotettaessa | ei |
| Toimii lisäasemana verkotettaessa | ei |
| Verkotettavissa LAN-liitännällä | ei |
| Verkotettava WLAN kautta | ei |
| LTE | ei |
| Radiostandardi 5G | ei |
| Energiamittari | ei |
| Avainkytkin | ei |
| Integroitu RFID-kortin lukija | ei |
| NFC (Near Field Communication) | ei |
| Staattinen kuormanhallinta integroituna | ei |
| Sopii dynaamisen kuorman hallintaan | ei |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) -versio | muu |
| Liitä ja lataa (ISO 15118) | ei |
| Sisältää näytön | ei |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Käyttö ja asetusten hallinta sovelluksen avulla | ei |
| Lataushistorian ulosluku | ei |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 2.5 mm² |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 50 mm² |
| Mukana taustaohjelma | ei |
| MID-yhteensopivalla energiamittarilla | ei |
| Kalibrointilain mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 5.25 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1105 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 277 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 20.71 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |