Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UTUFoX Piharasia IP44, In 16A, lämmitys, kello, 1xVV + 2xJS
| Pituus (mm) | 230 |
| Leveys (mm) | 251 |
| Korkeus (mm) | 306 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Johdonsuojien määrä C-16A | 2 kpl |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Väri | musta |
| Asennustapa | pylvään päähän |
| Koteloitu laite | kyllä |
| Aikakytkin | kyllä |
| Aikakytkimien maksimimäärä | 2 |
| Ajastinohjelmat | päivä |
| Energiamittari | ei |
| Liitäntäjännite | 230 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 2 |
| Suojakatkaisija | kyllä |
| Johdonsuojakatkaisijoiden määrä | 2 |
| A-tyypin vikavirtakytkimien määrä | 1 |
| Maavuotovahti | ei ole |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| WiFi | ei |
| Lämpöohjattu | ei |
| Valolla | ei |
| Korkeus | 306 mm |
| Leveys | 251 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.75 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1105 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 253 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 19.843 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |