Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UTUMaX 3v32A> 2xT2 PR 11kW VVJS+DC 6mA IP44 IK10 MID-kWh OT
| Pituus (mm) | 250 |
| Leveys (mm) | 290 |
| Korkeus (mm) | 460 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Johdonsuojien määrä C-16A | 2 kpl |
| Asennuspuolen liitäntä | 3-vaihe |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Nimellinen liitäntäteho | 22 kW |
| Latauspisteiden määrä | 2 |
| Enimmäisteho per latauspiste | 11 kW |
| Leveys | 290 mm |
| Korkeus | 460 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Asennustapa | seinäasennus |
| Tyypin 2 latauspistorasioiden määrä | 2 |
| Erillinen syöttökeskus | ei |
| A-tyypin vikavirtakytkimien määrä | 2 |
| Latauskaapelin lukitus pysyvästi latausasemaan | ei |
| DC-vikavirran tunnistus | kyllä |
| Kontaktorin hitsautumisen ilmaisu | kyllä |
| Suojakatkaisija | kyllä |
| Toimii pääasemana verkotettaessa | kyllä |
| Toimii lisäasemana verkotettaessa | kyllä |
| Verkotettavissa LAN-liitännällä | ei |
| Verkotettava WLAN kautta | kyllä |
| LTE | kyllä |
| Radiostandardi 5G | ei |
| Energiamittari | kyllä |
| Avainkytkin | ei |
| Integroitu RFID-kortin lukija | ei |
| NFC (Near Field Communication) | ei |
| Staattinen kuormanhallinta integroituna | kyllä |
| Sopii dynaamisen kuorman hallintaan | kyllä |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) -versio | muu |
| Liitä ja lataa (ISO 15118) | ei |
| Sisältää näytön | ei |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Käyttö ja asetusten hallinta sovelluksen avulla | kyllä |
| Lataushistorian ulosluku | ei |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 2.5 mm² |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 50 mm² |
| Mukana taustaohjelma | kyllä |
| MID-yhteensopivalla energiamittarilla | kyllä |
| Kalibrointilain mukainen | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 570 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 14 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 12 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 57.026 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |