Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihekisko 3-napainen, 3-rivinen 125mm, oikea, pysty alapuolinen
| Pituus (mm) | 271 |
| Leveys (mm) | 51 |
| Korkeus (mm) | 39 |
| Vaiheiden lukumäärä | 3 |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 271 mm |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Sähköisen liitännän tyyppi | nasta |
| Eristetty | kyllä |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 415 V |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | ei |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 4 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 271 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 51 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 39 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.868 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.865 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 212 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.59 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 998 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 157.16 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.52 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 34.69928 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
