Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihekisko 3L+N, 2-rivinen 125mm, vasen, pysty yläpuolinen
| Pituus (mm) | 146 |
| Vaiheiden lukumäärä | 3 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 146 mm |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Sähköisen liitännän tyyppi | nasta |
| Eristetty | kyllä |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 415 V |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | kyllä |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 8 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 32 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.304 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.313 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 311 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.27 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 221.48 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.14 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 55.28046 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
