Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihtokytkin 1-0-2 4-napainen 63A 400VAC 8 moduulia
| Pituus (mm) | 73.5 |
| Leveys (mm) | 143 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Kytkentätoiminto | ohjauskytkin |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 4 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Sallittu minimijännite | 400 V |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 6 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Merkinantolampulla | ei |
| Valonlähteen tyyppi | muu |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 8 |
| Upotussyvyys | 72 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.738 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.72 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.01 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 239.48 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.29 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 40.029 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
