Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihtokytkin pinta 10AX/250VAC ruuviliit. lukolla IP55, W.1, harmaa
| Pituus (mm) | 62 |
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 76 |
| Sälekaihtimiin | kyllä |
| Rullaverhoille (sälerullain) | kyllä |
| Markiiseille | ei |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Malli / Tyyppi | 2-napainen kytkin |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Käyttötapa | avain |
| Sähkölukituksella | kyllä |
| Mekaanisella lukituksella | ei |
| Mekaanisesti ohjattavissa | kyllä |
| Sähköisesti ohjattavissa | ei |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Nimellisjännite | 240 V |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 78 mm |
| Laitteen syvyys | 89.9 mm |
| Upotusleveys | 76 mm |
| Upotuskorkeus | 78 mm |
| Upotussyvyys | 32 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 67 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.14943 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.14943 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.755 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 209.16 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |