Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Välimoduuli lämmönpoistoon 0.5 moduulia
| Pituus (mm) | 60 |
| Leveys (mm) | 9 |
| Korkeus (mm) | 44 |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 9 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Syvyys | 44 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.02 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 94 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 79 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.123 |
| Pakkauskoko 3 | 432 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 238 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.758 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10368 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1102 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 137 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
