Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Välirele 3 x vaihtokosketin 16A kelajännite 230VAC merkkivalo sininen LED
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Toiminto | täysin elektroninen |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1000 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 690 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 690 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 690 VA |
| Maksimikytkentävirta (cos phi = 0.6) | 2 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |