Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valokehys 2-osainen kontrolli- ja hakuvaloksi 2-osaisille pinta-asenteisille W.1 kalusteille, sininen valo 10mA 230VAC
| Pituus (mm) | 35 |
| Leveys (mm) | 153 |
| Korkeus (mm) | 82 |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Vaakayksiköiden määrä | 1 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 2 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7035 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Leveys | 83 mm |
| Korkeus | 154 mm |
| Syvyys | 23 mm |
| Upotusleveys | 71 mm |
| Upotuskorkeus | 71 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 171 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 99.7 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 36.2 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.819 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 115.208 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
