Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valonsäädin SMR-M 160W RLCPD USEKA
| Pituus (mm) | 49 |
| Leveys (mm) | 49 |
| Korkeus (mm) | 13 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttötapa | painonappi |
| Kruunuvalonsäädin | ei |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Valaistustason muisti | ei |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | muu |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | muu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7035 |
| Läpinäkyvä | kyllä |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite | 230 V |
| Ohjausjännite | 230 V |
| Laitteen leveys | 49 mm |
| Laitteen korkeus | 49 mm |
| Laitteen syvyys | 21 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.045 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |